Difizyon pompa yağları

(Diffusion pump oil)
Saf organik yağlar (hidrokarbonlar, esterler vs.) ile kıyaslandığında, silikon difüzyon pompası yağlarının avantajı yüksek sıcaklık ve oksitlenmeye dirençli olmalarıdır. RUIchem silikon difüzyon pompası yağı RUI-702, RUI-704, RUI-705 ideal özelliklere sahiptir ve bu nedenle son vakum, pompalama hızı, destek basıncı ve ters akıntı hızları bakımından kullanıma son derece uygundur.


Dow Corning artık genel piyasaya DC702, DC704 ve DC705 ürünlerini sunmamaktadır. RUIchem ideal alternatifler olarak RUI-702, RUI-704 ve RUI-705’i temin etmektedir.


Hala yüksek kaliteli difüzyon pompası yağı mı arıyorsunuz? Neden RUI-702, RUI-704 ve RUI-705’i denemiyorsunuz? Size en yüksek kaliteli ürünleri ve en uygun fiyatları sunacağımızı garanti ederiz.RUIchem silikonlar halihazırda ABD, Rusya, Almanya, Fransa, Türkiye, Kore, Vietnam, Hindistan gibi ülkelere yüksek miktarda difüzyon pompası yağı temin etmektedir. Şimdiye kadar RUI702, RUI704 ve RUI705 ürünlerinin kalitesi ile ilgili tek bir şikayet bile olmamıştır.Özellikler;

• Tüm Difüzyon Pompaları için uygundur
• Kimyasal ve termal kararlılığa sahiptir
• Yüksek radyasyon direnci
• Yüksek oksitlenme direnci
• Yüksek nem direnci
• Düşük buhar basıncı
• Su buhar direnci
• Mükemmel performans/fiyat oranı
Mekanik pompa yağları

Mechanich pump oil
RUIchem serisi yağlar çok yönlü amaçlar için kullanılabilecek standart Döner paletli “Rotary” vakum pompa yağlarıdır. Yüksek vakumlu pompa yağı MOLYTECH ve RUIchem ’in eşsiz moleküler damıtıcısındaki oldukça iyi bir şekilde arıtılmış minarel ve Sentetik bazlı yağın küçük ölçekte damıtılmasını sağlayan yüksek kaliteli Döner paletli “Rotary” vakum pompa yağlarıdır. Düşük Buhar Basıncı; Pompalar Döner palerli “Rotary” vakum pompaların erişebileceği en düşük nihai basıncı elde etmeye olanak sağlamaktadır.


Sudan kolaylıkla ayrışması için demülsibilite ve emülsiyon oluşumuna dayanıklılık. Rutubeti ( nemi) - kolaylıkla ayırma. Üst düzey oksitlenme durağanlığı Uzun dönem akışkan hizmeti isteyebilir, atık oluşumuna bağlı olarak bakım hizmetlerini minimuma indirir. Çünki, antioksidan özel olarak MOLYVAC ve RUIchem yağ seri ’in bünyesinde bulunur. Güçlü pas ve aşınma koruması.

Leybonol,Edwards, Moresco, Busch, Neovac, Ulvac , Adixen, Super vac ürünlerin yerine kullanılır ve fiyatı daha düşüktür.