2X-A Döner Kanatlı Vakum Pompası

Uygulamalar:
Sadece buzdolapları, klimalar, ampuller, flüoresan lambalar, üretime yönelik safra şişeleri için değil aynı zamanda metalurji, kimya endüstrisi, hafif sanayi, petrol, tıp, ilaç, baskı ve boyama, elektronik, elektrikli vakum için de kullanılırlar. yarı iletken, gıda, atom enerjisi, tekstil, yağ filtresi, baskı makineleri, paketleme makineleri ve diğer endüstriler. Ayrıca, vakumla eritme, vakumla lehimleme, vakumla emprenye etme, vakumla kaplama, vakumla ısıl işlem, vakumla kurutma, vakumla paketleme işleminde ayrıca 2X serisi döner kanatlı vakum pompası kullanılır.
Elektronik aletler, tıbbi cihazlar ve diğer destekleyici uygulamalar için difüzyon pompası, kök pompası ve moleküler pompanın ön pompası olarak kullanılabilir.


Özellikler: Döner kanatlı vakum pompası, siyah metalden ve daha sofistike olduğu için, döner kanatlı vakum pompası, gazı çok fazla oksijen, toksik, patlayıcı gaz ile emmek için uygun değildir, kompresör ve pompa olarak da kullanılamaz. Bununla birlikte, eğer gaz balastlı pompa varsa, yoğuşabilir buhar gazı pompalayabilir. 2X serisi döner kanatlı vakum pompası vakum derecesini 10-3Tor.it altında elde edebilir. Ayrıca vakum sistemi olmak üzere diğer vakum pompalarıyla da donatılabilir. Döner kanatlı vakum pompaları, oda sıcaklığında 5 ℃'dan az olmayan ve% 90 bağıl nem ortamından yüksek olmayan çalışan.H Pistonlu Vakum Pompası

Uygulamalar:
Vakumla eritme, vakumla kurutma, vakumla kaplama, elektrikçi, elektron, metalurji, kimya endüstrisi, seramik, havacılık, laboratuar ve vakumla kaplama, vakumla kurutma, vakumla gaz giderme, vakumla emprenye, vakumla lehimleme, vakumla ıslatma, vakumla temizleme gibi durumlar için uygundur vakum konsantrasyonu, vakum reaksiyonu, vakum işleminde yüksek irtifa simülasyonu deneyleri vb. Tek tek kullanılabilir ve ayrıca Kökler pompası, yağ difüzyon pompası ve moleküler pompalar, vb. Gibi diğer yüksek vakumlu pompaların ön pompasıyla birlikte kullanılabilir. ayırıcı ve 1 # vakum yağı) gazın yüksek miktarda oksijen içermesi durumunda, patlayıcı, demir metallerine aşındırıcı, vakum yağına kimyasal olarak reaktif ve daha fazla su veya toz.

Özellikler:
Pompa gövdesi ve pompa kapağı, yağ haznesi ve yağ haznesi sızdırmazlık kanalıyla birlikte, O-ring contayı, güvenilir sızdırmazlık, uygun montaj ve demontajı alın; Alüminyum alaşımından yapılmış Yağ Ayırıcı; çekici bir görünüm; kolay değiştirme Pompa yatağı, pompa haznesiyle ayrılmış, ayrı olarak yağ tedarik eden dış tabandır, böylece yatağın içine yabancı maddelerin girmesini veya zararlı gazların girmesini önleyebilir, yatağın hizmet ömrünü uzatabilir; Özellikle yüksek giriş basıncı koşullarında uzun süre pompa için uygun olan, yağlamayı zorlayan bir yağ pompası ile donatılmıştır.ZJP Roots Blower Vakum Pompası

Uygulamalar:
Yaygın olarak vakumla eritme, vakum kaynağı, vakumlu döküm, vakumlu kaplama, vakumlu kurutma, vakumlu dinamik deney ve kimyasal farmasötik, elektrikli vakum cihazı imalat sanayilerinde kullanılır. Kimyasal, farmasötik ve diğer endüstriler göz önüne alındığında, büyük buhar gazı giderme kapasitesi gerektirir. ZJP vakum pompası odasının ve yatak odasının sızdırmazlık yapısı, yatak boşluğunu ve dişli boşluğu yağ emülsifikasyonunu büyük ölçüde azaltan gelişme göstermiştir. Bu nedenle, ZJP vakum pompası, büyük miktarda su buharı ve çözücünün su halkalı vakum pompası ile pompalanması için daha uygundur. ZJP serisi vakum sistemi yağ keçesi tipi değildir. Böylece, yağın geri dönüşünü, yağ dökülmelerini ve kurum kirliliğini, vs. tamamen önleyebilir.


Özellikler:
ZJP serisi vakum pompasının temel avantajı, düşük vakum basıncında yüksek nihai vakum ile yüksek bir pompalama hızıdır. Pompa çalıştıran parçaların rotor ve uç kapak gibi teması olmadığından, pompa performansı stabil ve uzun çalışma süresi sağlar. Düşük bakım maliyeti.ZJP Serisi Vakum Pompası , orta ve yüksek vakum derecesini elde etmek için ana ekipmanlardan biri olan mekanik güçlendirici pompa olarak da bilinen pozitif bir deplasmanlı pompadır. Çalışma prensibi, emiş ve egzoz işlemini tamamlamak için pompa kabuğunda iki şekil 8 rotor eşzamanlı rotasyon kullanan lob üfleyiciye benzer.KT Serisi Yağ Difüzyon Pompası

Uygulamalar:
Yaygın olarak kullanılan vakumlu kaplama (Çok arklı iyon kaplama makinesi, Magnetron püskürtme püskürtme makinesi, Dirençli buharlaşma kaplama makinesi, Elektron ışınlı buharlaşma optik kaplama makinesi, Rolling vakumlu kaplama, Sürekli vakumlu kaplama makinesi üretim hattı / yüksek teknoloji alanları için kullanılır) Hat içi kaplama üretim hattı, vb.), Vakumlu fırın (vakumlu lehimleme / sert lehimleme fırını, vakumlu tavlama fırını, vakumlu tavlama fırını, vakumlu sinterleme fırını, vakumlu karbonlama fırını, vb.), Elektron, kimya endüstrisi, metalurji, havacılık, havacılık, malzeme, yaratık ilacı, atom enerjisi ve evren probu, vb.


Ana özellikleri:
Yüksek pompalama kapasitesi, 480L / s'den 130000L / s'ye kadar pompalama kapasitesi.Yağ yükseltici olarak da bilinen KT Serisi yağ difüzyon vakum pompası, büyük pompalama hızına ve yüksek vakum derecesine ve uzun ömre sahiptir. Vakumlu fırın ve vakumlu kaplama makinelerinde popülerdir. Aksanlı flanş cıvatalı tipte CF standarttır. KT serisi yağ difüzyon vakum pompası , esas olarak yüksek vakum (10-2 pa - 10-5 pa) koşulu elde etmek için kullanılan ekipmandır. Yüksek vakumlu pompalama sistemini vanalarla, su soğutmalı bölmeyle, boru hatlarıyla, mekanik vakum pompasıyla vb. Yapabilir, bu da 10-2 pa – 10-4 pa çalışma vakum derecesi oluşturabilir. Sıvı azot soğutma cihazı ve pişirme ekipmanı kullanırsa, ultra yüksek vakum elde edebilir (10-6Pa'ya kadar).