Metalize Kaplama Tungsten Telleri

SAF Tungsten (saflık %99,9 ): ısıtıcılar ve Tungsten filamanı ,Tungsten tellerden yapılmıştır. Yüksek kaynama noktaları ve iyi korozyon dirençleri vardır. Genelde krom faaliyet alanı, aynalar, plastikler ve dekorasyon maddeleri gibi elementlerle, vakum metalize de kullanılır. Tungsten filamanı numunelere ya da müşterilerin çizimine göre tek ve ya birçok tel olarak bükülebilir. Tungsten tel vakum metalizasyon metali olarak kullanılır. Tungsten filamanı vakum kaplamalı makine sisteminde buharlaştırıcı olarak kullanılır (ısınma elementi).

Bükülmüş tungsten teller seçilmiş yüksek kaliteli, harika termal iletken özellikli, iyi işlenmiş,uzun ömürlü tungstenden yapılır.Genelde Burkulmuş tungsten vakum metalizasyon (buharlaşma) filamenti, buharlaşma (ısıtma elementi) aşamasında Ayna yüzeyi, Toka, oto far, Elektrik malzemeleri, Teleskop, oyuncak, ev aletleri, yılbaşı topları ve bir çok dekorasyonu ince film kaplamada kullanılır.

- Tel çapı; 3 x 0,6 mm - Ambalaj; Filament 2 Kg - Ambalaj; Kangal tip muhtelif agırlıkta

Metalize Kaplama Alüminyum Tellleri

Saf Alüminyum teller Tungsten ısıtıcılar ve Tungsten filamanı ,icerisinde kullanılır.Düşük buharlaşma ısısı vardır.

Genelde faaliyet alanı, aynalar, plastikler ve dekorasyon maddeleri gibi elementlerle, vakum metalize de kullanılır. Alüminyum tel vakum metalizasyon metali olarak da kullanılır.
,
, Alüminyum tel cap; 0,80 veya 1mm Ambalaj 10 kg. Diameter:0.6mm/0.8mm/1.0mm/1.5mm Purity:99.9%,99.99%

Multiark kaplama Hedefleri

Farklı PVD Cihazları içinMUTİARK "target" ları ve buharlaşma malzemeleri çeşitleri de sağlayabiliriz. Özel ölçülerinizde her türlü hedefleri "target" lar içinde bizi arayınız çözüm ortağınız olalım.

Al, Cu, Cr, Ti, Ni, TİAL,ALTİ,

Magnetron Kaplama Hedefleri

Magnetron sputtering püskürtme hedeflerini istenilen saflık ve element olarak tedarik ediyotuz CU,Tİ,CR,Nİ,Tİ,AL,ALTİ VS.